Stříbrný Supercup

Stříbrný Supercup
03 čen

V prvním zápase jsme měli těžkou práci s běhavými hráči Jablonce. Ještě jsme nebyli tak uvolnění, jak bychom potřebovali, přesto jsme duel zvládli výsledkem 8:5. V dalších dvou utkáních jsme pálili lehčeji. Za pozornost stály především dva homerunové odpaly z rukou Adri Salabové a Martina Sýkory proti Waynes Pardubice a 5 dvoumetových odpalů za sebou proti Hit Opava. V obou zápasech jsme využili všechny hráče a dosáhli dvouciferného skóre.

Klíčová střetnutí pro konečnou tabulku se udála druhý hrací den, v neděli. S Arrows Ostrava i s Rytíři Trutnov to byly především zápasy obran. Hráči v poli s přehledem hráli běžné rutinní hry, a proto se šlo prosadit pouze tvrdými odpaly do mezer. Ve vyrovnaném střetnutí s Arrows nám pomohl dosáhnout skóre 5:3 i homerun Jonáše Hanzala. V nepsaném finále proti Rytířům jsme utkání otočili stabilní hrou v obraně a třemi odpaly v řadě ve 3.směně na konečných 4:3.

První místo z turnaje jsme potvrdili i úspěšnými výkony v MASTERS a nejrychlejší souhrou za 21 sekund. V individuálních disciplínách MASTERS jsme vyčnívali především v hodu. Adri Salabová, Martin Sýkora a Šimon Randl hodili kolem 40 metrů. V délce odpalu překvapili délkou přes 35 metrů Katka Lískovcová a Toník Machart. V běhu po metách dosáhli Kuba Kubát, Lada Borovcová i Camillo Miranda času pod 14 sekund.

Na příznivý dojem ze Stříbrného Supercupu bychom chtěli navázat také na Zlatém Supercupu, který se koná 3.-5.6. v hlubockém sportovním areálu.

Menu