STM Camp Blatná za účasti softbalistek Sokola

STM Camp Blatná za účasti softbalistek Sokola
20 zář

STM camp Pigs v Blatná 3 ročník v rekordním postu 26 účastníků
3.-9.7. 2022

Třetího ročníku campu STM v Blatné se zúčastnili hráči a hráčky z výběrů reprezentace U15 a U18 plus donominované hráčky kadetek SC Pigs, Sokolá Hluboká a členky nadhazovací akademie SC Pigs.

Pod vedením nové trenerská dvojice Hanzal Dušan Kristýna Žáková a u žákovské kategorie David a Alena Lískovcovi se začalo hned po příjezdu připravovat jednotlivá stanoviště.

Tréninkový den byl vždy rozdělen do tří bloků. 

Chlapci z výběru U18 si v pondělí večer odjeli na přípravný zápas Hladových Hrochů Sezimovo Ústí proti reprezentaci Izraele.

Ve středu máme vždy volnější den, ranní program je věnovaný Fyzioterapii pod vedením Lucky a odpolední výjezd na zápasy ME kategorie U23 v Sezimově Ústí. Letos se povedlo vidět i zápas Reprezentace U23 s hodně odpaly za plot. Čtvrteční večer je tradiční bowling derby!

Ná závěr campu dostali všichni účastní set vybavení, hrací podkolenky a kraťasy s stričkem od firmy Kappa, která obléká ČSA Českou softballovou asociaci.

Velké poděkování patří SOŠ v Blatné za poskytnuté perfektní zázemí a Daliborovi Havlíčkovi za přípravu hřiště.

Celý camp v Blatné byl hrazen z Grantu JK Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže, výkonnostní sport. Opatření č. 2: Podpora výchovy talentované mládeže

Václav Petřík
Koordinátor STM 

Head coach
Dušan Hanzal

Menu