U8 a U10 závěr sezóny s Vídní

U8 a U10 závěr sezóny s Vídní
12 říj

U8 i U10 sehrály po dvou zápasech. Program načaly v 11.30 U8, zatímco U10 držely palce na tribuně. Poté vyběhly na hřiště U10, přičemž U8 byly mezi diváky. Zápasy za sebou navazovaly a děti se mohly navzájem povzbuzovat. Dobré atmosféře setkání hlubockých a vídeňských významně pomohl stánek s občerstvením Alči Lískovcové.

Wanderers přijeli za pěkným prostředím a kvalitními zápasy. Naše U8 vyhrály oba zápasy o více jak 10 bodů. Bylo vidět, že mají pokročilejší systém hry a účinnější odpaly. Podobně skončil také první zápas U10. Ve druhém utkání se Vídeň mnohem zlepšila a rázem měl Sokol velké potíže získat jakýkoli doběh. Zápas vrcholil v dohrávce 6.směny, kdy měla Vídeň vítězný bod na 3.metě a 0 outů. Hluboká se z této šlamastiky dostala skvělým dvojautem středního polaře Jonáše Hanzala a následným třetím outem Toníka Macharta. V tie-breaku rozhodly lepší hlubocké odpaly a i druhé vítězství zůstalo hostitelskému týmu.

Důležité je, že Wanderers byli s návštěvou a přátelskými zápasy na výsost spokojeni. Nabídli nám zimní turnaj ve velké hale ve Vídni, kam předběžně počítáme, že bychom vyrazili v lednu či v únoru s kategoriemi U8, U10 a U12.

Radek Drmota

Menu