Závěrečný turnaj U7 na Hluboké

Závěrečný turnaj U7 na Hluboké
17 říj
Závěrečný turnaj U7 na Hluboké
14.10. se uskutečnil závěrečný turnaj sezóny v hlubockém baseballovém areálu. Slunečnou a trochu větrnou neděli využilo pět týmů nejmladší kategorie, aby odehrálo deset zápasů sezóny 2018. Oba hlubocké týmy odstartovaly turnaj vzájemným zápasem od 10h, který se nesl v přátelském duchu a sloužil spíše jako rozcvička, připomenutí pravidel a probuzení.
.
Následovala zápasová smršť pro B-tým, který si po dvou jasných prohrách plných tvrdých odpalů od Trhových Svinů a Plzně statečně zabojoval s Merklínem, kdy se o prohře rozhodovalo až v poslední směně. A-týmu Hluboké se v druhém dopoledním zápase podařila zahrát solidní obrana a velkým nadšením v útoku se podařilo získat, pod vedením Honzy Vopátka, výhru nad Merklínem. Po téměř dvouhodinové pauze spojené s obědem se vrátil A-tým, trochu ospale, do zápasů s Trhovými Sviny a Plzní, kde v obou už jasně dominovali soupeři.
 
Závěrečného vyhlášení se zhostil Jirka Šiman, který vyznamenal první tři týmy U7 JZ oblasti medailemi a pohárem (1. Plzeň, 2. Trhové Sviny, 3. Hluboká A). Po společném focení se hlubocké mamky, v čele s Martinou Novotnou, postaraly o výborné ovocné dorty pro všechny týmy, které všichni rovnou snědli v infieldu na trávě.
 
Rád bych poděkoval Honzovi Vopátkovi, za perfektní přípravu obou hřišť a také za pomoc přes celé období od září 2017, kdy společně bojujeme na hradbách hlubocké U7. Také chci poděkovat za aktivní účast rodičům, kteří se nebáli zapojit přímo do tréninků/zápasů: Vaškovi Kaprovi, Petrovi Mužíkovi a své manželce Zdeňce. Velkým přínosem byla energie a fundovanost dlouholetého trenéra Radka Drmoty, který se, i přes své trenérské vytížení v ostatních kategoriích, hojně účastnil a vždy pomohl. Příslibem je i pravidelné zapojení seniorského reprezentanta ČR a sportovního manažera Martina Mužíka (aktuálně v Kolumbii na MS U23), který naše děti očaroval svým přístupem již na prvních dvou trénincích.
 
Soupiska hlubockých hráčů na turnaji 14.10.: Áda Novotný, Toník Machart, Domča Bárta, Eli Drmotová, Fandík Joza, Honzík Novotný, Kubík Kubát, Jiřík Chmel, Pepča Joza, Laduška Borovcová, Luky Pirgl, Páťa Hučík, Šíma Randl, Tomík Pirgl (Maty Simbartl bohužel onemocněl těsně před turnajem)
 
Za U7 Michal Pirgl
Menu