Výběry do reprezentace ČR U12

Výběry do reprezentace ČR U12
18 říj

Výběry do reprezentace U12

Žákovské výběry proběhly za krásného počasí v sobotu 6. 10. 2018 v Třebíči. Dorazilo celkem 96 hráčů a hráček z 21 klubů. Moravská skupina začala v devět ráno a dopolední blok trval tři a půl hodiny. Česká skupina zahájila výběry později v 14:00 hodin. Hráči prošli celkem šesti stanovišti, podobně jako tomu bylo v loňském roce. Ve vnitřním poli museli ukázat svou univerzálnost a vyzkoušeli si skoro všechny posty při chytání míčů po zemi. Mety byly dány na vzdálenost kategorie U13 (21 m), podle těchto pravidel se bude hrát příští rok MS na Tchaj-wanu, na rozdíl od ME, kde se hraje dle pravidel kategorie U11.

Do Třebíče vyrazila naše čtvěřice, a to ve složení: Michal Cajz, Ondřej Hajný, Lukáš Chromý a Jan Sekyrka. Kluci se snažili na maximum a do dalšího kola, které se koná 18. listopadu, postouopila trojice: Michal Cajz, Ondřej Hajný a Lukáš Chromý.

Všichni tři postupující hráči odjíždí v rámci přípravy s pražskou akademií společně s trenérem Ondřejem Konvalinkou na týdenní turnaj do Španělska. Klukům přejeme hodně úspěchů a krásné zážitky. Po jejich návratu se opět rozjede zimní klubová příprava.

 

Za Sokol Hluboká koordninátor Ondra Konvalinka

 

 

Menu