Kája Dvořáková: Má sezóna s Joudrs a reprezentací

Kája Dvořáková: Má sezóna s Joudrs a reprezentací
24 lis

Letošní sezóna byla velmi náročná. Začali jsme začátkem dubna výjezdem na turnaj do Holandska a skončili 15. října finálovým zápasem Extraligy žen. Také jsem maturovala a byla v softballové reprezentaci žen. I letní prázdniny byly pro mě v režii softballu. Koncem června se s reprezentací účastníme PSW (Pražský softballový týden) a třetí týden v červenci pokračujeme v Itálii. 
      Jelikož jsme minulý rok vyhráli Extraligu, tak nás v srpnu čekal Pohár mistrů v Itálii. I letos byl přípravou na play-off. Je to vždy velmi kvalitní turnaj s nejlepšími týmy Evropy. Že jsme byly dobře připraveny se ukázalo ve finálových zápasech. 
       V základní části jsme skončili první a měli tak volbu výběru týmu do semifinálové série. Rozhodujeme se pro Arrows Ostrava a vítězíme 3:1 na zápasy. Jako v loňském roce se ve finále opět setkáváme s Tempem Praha. Série byla velmi napínavá, ale nakonec vyhráváme 3:1 na zápasy. Pro nás to znamenal již čtvrtý titul v řadě a v létě další výjezd na Pohár mistrů. Přebírat zlatou medaili je krásný pocit a je to opravdu celoroční práce celého týmu a trenérů.

Autor: Karolína Dvořáková, Kateřina Petroušková

 

Menu