Hlubocké U13 na jarním turnaji v Praze

Hlubocké U13 na jarním turnaji v Praze
15 dub

Samotný turnaj se rozběhl již v pátek ráno, takže kluci nemuseli do školy :O)... Naším prvním soupeřem od 10:40 hod byl domácí tým - mladší Eagles U12. Do zápasu jsme naskočili s radostí, ale na obou stranách byla vidět nervozitka. Během zápasu postupně vymizela a nám se podařilo vstoupit do turnaje vítězstvím 9:3. Po vydatném obědě nás čekal soupeř Sabat Praha. Od začátku bylo jasné, že to bude boj o postupové místo ve skupině. Game to byl od začátku vyrovnaný plný všech her, které k dětskému baseballu patří. Těsný výsledek 1:2, prohra o 1 bod mluví za vše. Pořád jsme však byli ve hře o postup do čtvrtfinále....

Večerní program byl úplně jasný - bitva v lasergame. Odehráli jsme celkem 2 hry rozdělené do více skupin, která se stejně strhla na boj mezí hráči a trenéry :O)))

Sobotní dopoledne jsme začali s favoritem skupiny - Hroši Brno. Do zápasu jsme nastoupili s čistou hlavou a cílem hrát jednoduše. Od začátku se nám podařilo dávat body za bodem, soupěř pálil převážně míče na naše pozice v obraně a po 6 směnách svítilo na tabuli skóre 7:0 pro nás....Tímto vítězstvím vzniklo kolečko, z kterého vyšli jako druzí! 

Odpolední zápas s žákovskou reprezentací U12, kterou reprezentuje jediná hráčká Adry Salabová byl pro nás nad naše síly. Dokázali jsme sice místy udržet směnu bez obdrženého bodu, ale tento zápas jasně ukázal, že je před námi ještě dost práce v obraně i útoku. Konečné skóre 12:1 pro soupeře mluví za vše..... Sobotní večerní část jsme věnovali náštěvě kina na Chodově a kluci šli tak krásně unaveni plní sportovních a filmových dojmů...

Nedělní dopoledne jsme začali s Hippos Hroši...Zápas byl zpočátku vyrovnaný, ale pak přišla smršť hroších hitů, která dovezla soupeři několik bodů a prohraný zápas nás posunul na závěrečný game s Rytíři Trutnov. Pro nás to byl neznámý soupěř a všichni se na něj nesmírně těšili. Naším cílem bylo zakončit turnaj vítězstvím a to se nám nakonec podařilo. Od prvního nadhozu jsme vedli a každou směnu přidávali bod po bodu. Soupěř se sice v poslední směně probudil, ale náskok byl již dostatečný (11:7) a odvezli jsme si domů zasloužené 7.místo s celkovou bilancí 3 proher a 3 vítězství..

Celkové výsledky:

https://www.baseball.cz/turnaj-832/jarni-turnaj-u13/rozpis

Velké poděkování patří Novotňákům za full support při akci a hráčům za předvedené výkony na hřišti :O))

Za realizační tým HC Konvik

 

 

 

 

 

 

Menu