Euro Baseball Tour - nový mládežnický projekt

Euro Baseball Tour - nový mládežnický projekt
13 lis

EBT se je nyní naplánováno pro dvě věkové kategorie U13 a U15, a do budoucna bychom EBT rádi rozšířili i o kategorii U18. Třebíč vzala na sebe pořadatelství EBT v kategoriích U13 a U15 od roku 2019 a díky jejím zkušenostem s pořádáním velkých akcí a skvělým areálem včetně zázemí jsme přesvědčeni, že to byla nejlepší možná volba.
První ročník EBT je naplánován na termín 11. – 16. srpna 2019, přičemž startu turnaje bude předcházet několik aktivit. Vše začíná prezentací projektu (např. tento článek), poté bude následovat registrace hráčů, která začne již za několik dní, 1. listopadu a potrvá až do konce února 2019. Velice důležité datum je 1. duben, kdy proběhne draft, prvních sedm hráčů bude nominováno do svých nových dočasných týmů. Kompletní soupiska jednotlivých týmů bude známa nejpozději 10. dubna. A pak hráče čeká už jen samotný turnaj.
V každé kategorii jsou již vytvořeny čtyři týmy, které budou mít svého manažera a kauče a na draftu vybrané hráče. Každý hráč dostane dres a čepici v barvách svého týmu, v kterém bude absolvovat všechny oficiální aktivity týmu (zápasy, tréninky, slavnostní zahájení, apod.).
Organizace tohoto nového projektu již běží naplno a vy můžete sledovat průběh organizace na oficiálních webových stránkách projektu na adrese www.eurobaseballtour.eu, anebo na Facebookové stránce @EuroBaseballTour, není nic jednoduššího než začít sledovat tuto Facebookovou stránku, aby Vám nic neuteklo !

Menu