Podzimní brigáda a zhodnocení sezony 2018

Podzimní brigáda a zhodnocení sezony 2018
14 lis

V sobotu 10.11. se za chladného podzimního počasí sešli hráči a rodiče k zazimování všech hlubockých hřišť a vlastně i celého areálu. Asi nejrozsháhlejší aktivitou bylo hrabání listí, kterého bylo v dobu brigády na hřišti víc než mnoho. Rodiče a děti se však činnosti chytli s kuráží a zvládli vše do polední pauzy.  Následoval oběd, který se skládal ze zelné polévky a guláše, který uvařil jeden z rodičů. 

Po obědě už zbývalo jen připravit venkovní terasu pro vyhlášení nejlepších hráčů sezony. Úvodní slovo měl jako předseda klubu David Šťastný, který shrnul letošní rok z pohledu financí a uskutečněných akcí a představil plán na rok 2019, jehož součástí by měla být i rekonstrukce a výstavba baseballových hřišť, nová pálkařská hala, nové střídačky a tribuny. 

Jako další následoval přednes Martina Mužíka, který představil plán na zimní přípravu a vizi na rok 2019 z pohledu všech mládežnických kategorií. 

Jako poslední měl za klub slovo koordinátor sportovního programu Ondřej Konvalinka. Od Ondry nechybělo poděkování všem trenérům a hráčům za předvedený výkon v sezoně 2018, připomenutí akcí, které nás čekají v nejbližsí době a plán a cíle do roku 2019. 

Po úvodním proslovu následovalo vyhlášení nejlepších hráčů. Každý hlavní trenér ocenil nejlepší hráče svého týmu za rok 2018. Nejčastějšími udělovanými cenami bylo MVP (nejužitečnější hráč), nejlepší pálkař, nejlepší nadhazovač, nejlepší polař a objev roku. Vyhlášovat se začalo od kategorie U7 až po A tým. Nechybělo ani vyhlášení našich softballistek. 

Nutnu také zmínit, že nebyli oceněni jen hráči. Svůj dík vyjádřili i rodiče a hráči, kteří ocenili trenéry za pevné nervy a celoroční práci s týmem. 

Po samotném vyhlášení se všichni přesunuli do restaurace a vychutnali si napečeniny a pečené maso, které pro ně bylo připraveno.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem trenérům za řádné vedení týmu po celý rok, za jejich obětavost a píli, kterou prokázovali po celý rok. Hráčů za jejich skvělou reprezentaci klubu a rodičům za všechen obětovaný čas, který strávili ať už na tréninicích, turnajích a nebo jen vožením dětí na trénink. 

Jako klub jsme vděční, že máme tak skvělou partu lidí a věříme, že příští sezona pro nás bude ještě lepší, než ta letošní.

 

Nejbližší plánované akce

30. 11.-2. 12. 2018
Rookie coach clinic (pro trenéry začátečníky)

22. 12. 2018
Vánoční večírek Sokola Hluboká

18.1. - 20.1.2019
Přihlášky na Horskou kliniku 2019

1.-3. 3. 2019
Běžkařské soustředění na Kvildě

Menu