Rookie Coaches Clinic očima Vojty Vlacha

Rookie Coaches Clinic očima Vojty Vlacha
08 pro

První prosincový víkend se konal v Poličce již 3. ročník Rookie Coaches Clinic. Sešlo se zde přes 100 trenérů. Letos zde nechyběli ani zástupci hlubockého klubu - Martin Mužík a Vojta Vlach.  

Program kliniky byl docela náročný a hodně nahuštěný. Přednášky končily až ve 22:00 - 23:00 hodin. Není divu, když se zde potkali vesměs zkušení a ostřílení lektoři, kteří ze sebe vydali maximum a proti nim zvídaví a neunavitelní trenéři. Po přednáškách samozřejmě nechybělo přátelské meziklubové družení :-).    Vyvrcholením celé akce byla tradiční Baseball Czech tombola, na které se vybralo 12 000 Kč. A abychom to neměli tak lehké,  na závěr všechny čekalo ještě prozkoušení formou testíku.

Lektorský tým, který se nám neúnavně věnoval: Arnošt Nesňal, Pavel Chadim, Jan Felkl, Marián Čočo Křásný, Martina Hánová, Filip Hudeček, Marek Vičař, Zuzana Šrejberová, Richard Kania, Jan Drábek a Pettr Čech.
Klinika byla primárně zaměřena na začínající trenéry, ale potkal jsem zde i mnoho zkušených trenérů, kteří si své vědomosti neustále rozšiřují a využívají k tomu každou příležitost.

Kliniku doporučuji všem hráčům, kteří předávají své zkušenosti mladším, ale i všem rodičům - trenérům.

Krásný baseballový advent přeje
Vojta Vlach

Menu