Czech Talent 2018 je za námi

Czech Talent 2018 je za námi
13 pro

Od pátku 7.12. do neděle 9.12.2018 se uskutečnil ve výborných podmínkách Sportovního centra Nymburk další ročník projektu Czech Talent. Padesát talentovaných baseballistů pod vedením reprezentačních trenérů a extraligových hráčů čekal třídenní náročný, intenzivní, nicméně velmi pestrý  program.

Všichni hráči byli rozděleni do skupin a postupně prošli pálkařským tréninkem, tréninkem zaměřeným na infield, vyzkoušeli si a zdokonalovali se v házecím a nadhazovacím programu. Nechyběli taktéž tréninky ve sprinterském tunelu a posilovnách. Velkým zpestřením byly tréninky venku na kvalitní umělé ploše. Samozřejmostí byla každodenní regenerace v plaveckém bazénu a hydromasážní vaně.  V rámci tréninků si také mohli vyzkoušet nové tréninkové pomůcky.

Každý hráč obdržel hodnotný, kvalitní dárek pro individuální posilování a protažení a v rámci tréninků byli seznámeni s jeho efektivním využitím.

Součástí akce Czech talent byl také „Program PRO“, projekt pro nejtalentovanější nadhazovače a zadáky ročníků 2005 a 2006.

Velké poděkování patří všem zúčastněným trenérům, Pavlovi Budskému za organizaci a všem hráčům za velké nasazení v průběhu celého soustředění.

Menu