Letní mládežnická liga - Euro Baseball Tour

Letní mládežnická liga - Euro Baseball Tour
06 led

V České Republice se v srpnu 2019 poprvé uskuteční mládežnická letní baseballová liga. Tedy soutěž, nebo turnaj, která je v tomto období nesmírně populární v USA. Cílem je umožnit hráčům odehrát další kvalitní zápasy v ideální baseballovém počasí.

Euro Baseball Tour se uskuteční v termínu 11.-16.8. v Třebíči v prostředí krásného baseballového areálu, který se již nyní může chlubit kromě krásných hřišť i vlastní tréninkovou halou ! V rámci Euro Baseball Tour je vytvořeno osm dočasných baseballových týmů, čtyři v kategorii U13 a čtyři v kategorii U15. Tudíž tato akce není určena pro baseballové týmy, nýbrž pro jednotlivé hráče, kteří chtějí strávit baseballový týden, poznat nové přátelé, odehrát dalších 6 až 7 kvalitních zápasů a být součástí nového, byť dočasného týmu.

Hráči jsou do jednotlivých týmů vybírání v draftu, který se uskuteční 1. dubna 2019 a manažeři jednotlivých týmů si vyberou do svých dočasných týmů prvních sedm hráčů, dalších pět hráčů je do každého týmu doplněno na základě dohody všech manažerů a vedení akce, aby byly všechny týmy co nejvíce vyrovnané.

Vybraní hráči zaplatí startovné ve výši 4 500,- Kč za které kromě týdne plného baseballu dostanou i každodenní stravu v rozsahu oběd a večeře, bude jim zajištěn pitný režim po celou dobu akce a v neposlední řadě dostanou dres a čepici svého týmu, které jim zůstanou na památku.

Již je spuštěna registrace hráčů do prvního ročníku Euro Baseball Tour. Registrace se provádí prostřednictvím webové stránky, kterou naleznete zde. Potvrzení o registraci hráče je dáno tím, že se hráč objeví v seznamu přihlášených hráčů zde.

Vedení celé akce nyní intenzivně pracuje na manažerech jednotlivých týmů, na názvech týmů, designech dresů a čepic jednotlivých týmů a na dalších věcech týkajících se zdárného startu a dokončení Euro Baseball Tour.

Pokud chcete získat co nejvíce informací o projektu Euro Baseball Tour, navštivte oficiální stránky na adrese http://eurobaseballtour.eu/ nebo se staňte fanoušky projektu na Facebooku, a žádná novinka týkající se turnaje Vám nemůže uniknout!

Menu